• اخبار حوزه ایثار و رسانه

    

خبر #UTF از ۱۰ خبر

خبر #UTF از ۱۰ خبر
  • اخبار ویژه

مشاور وزیر ارشاد با خانواده شهیدحیدری دیدار کرد
مشاور وزیر ارشاد با خانواده شهیدحیدری دیدار کرد
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی سومین سفر استانی خود به استان خراسان رضوی با خانواده شهیدان محسن حیدری از شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:  جانبازان دفاع مقدس اسطوره صبر و استقامت هستند
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: جانبازان دفاع مقدس اسطوره صبر و استقامت هستند
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل جانباز سرافراز دفاع مقدس دکتر افشین تحفه‌گر از کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
سعید الفتی عنوان کرد:  مدیران دستگاه‌های دولتی از توانمندی خانواده ایثارگران استفاده کنند
سعید الفتی عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های دولتی از توانمندی خانواده ایثارگران استفاده کنند
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امنیت و آرامش کشور را مرهون خون شهدا و رشادت های ایثارگران و جانبازان دانست و گفت: یک سوم کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی را خانواده شهدا و یا ایثارگران هشت سال دفاع مقدس تشکیل می دهند.
الفتی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران تاکید کرد:  برای ایجاد گفتمان حماسه باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کرد
الفتی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران تاکید کرد: برای ایجاد گفتمان حماسه باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده کرد
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران، بازگرداندن مردم به باورهای دینی و ملی را از مهمترین برنامه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواند.
مشاور وزیر ارشاد:  ایثار اجتماعی شهدای شاخص کشور به تصویر کشیده شود
مشاور وزیر ارشاد: ایثار اجتماعی شهدای شاخص کشور به تصویر کشیده شود
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: هنرمندان جوان در عرصه سینما برای تفیهم ایثار اجتماعی به جامعه، باید زندگی اجتماعی شهدای شاخص کشور را بخوبی به تصویر بکشند.
تجلیل از هنرمندان ایثارگر در دریای نیلگون خلیج فارس
تجلیل از هنرمندان ایثارگر در دریای نیلگون خلیج فارس
در حاشیه مراسم پنجاه و ششمین جشنواره منطقه ای انجمن سینمای جوان " خلیج فارس " با حضور ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، الفتی مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت متبوع، فلکیان معاون انجمن سینمای جوان کشور، برزگر رئیس انجمن سینمای جوان بوشهر، مدیران دفاتر انجمن سینمای جوان استانها، فرماندهی و معاونت گشت دریایی جمهوری اسلامی ایران، هنرمندان و اصحاب رسانه از هنرمندان ایثارگر تجلیل به عمل آمد.
مشاور وزیر ارشاد:  آینده روشن سینما در گرو تقویت نسل جوان است
مشاور وزیر ارشاد: آینده روشن سینما در گرو تقویت نسل جوان است
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: برای داشتن آینده ای روشن در حوزه سینما و تولید فیلم فاخر در بخش های مختلف، نیازمند تقویت نسل جوان هستیم.